KONST / Litografier / Färglitografi 13431014
nr 1343 1014
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Vinter söder. Signerad, numrerad 31/325. Motivet: 27,5x33 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:12:58
6/8 09:14:44
300 kr
24/8 17:44:28
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska